HEDC Power

Високоефективне та екологічно чисте сучасне джерело постійного струму, яке працює на тяжких електролітах

HEDC Power
Схема інноваційного літієвого акумулятора на основі твердого полімерного електроліту, модифікованого літієвого аноду, модифікованого катоду на основі LiMn2O4

Опис експериментальних зразків літієвих джерел струму

Літієве джерело струму призматичної конфігурації
  • Габарити: 30 мм х 50 мм х 1 мм.
  • Номінальна напруга: 4,0 В. Питома енергія: 250 Вт·год /кг.
  • Діапазон робочих температур: від мінус 25°С до плюс 120°С.

Опис експериментальних зразків літієвих джерел струму

Зразки джерел струму призматичної конфігурації

HEDC Power

Фотографія джерел струму призматичної конфігурації з літієвим анодом та твердим полімерним електролітом.

Інноваційні характеристики розроблених літієвих джерел струму

Інноваційні характеристики розроблених літієвих джерел струму з твердим полімерним електролітом значно перевищують технічні характеристики традиційних літієвих джерел струму з рідким або пластифікованим полімерним неводним електролітом.

  • Питома вагова енергія джерела струму: до 265 Вт·год/кг та питома об’ємна енергія: 332,0 Вт·год/л. Це вище в порівнянні з комерційним джерелом струму фірми Unitech Energy System Limited, Китай, в якому питома вагова енергія 200 Вт·год/кг і об’ємна – 300 Вт·год/л.
  • Інтервал робочих температур без загрози самозаймання: мінус 20°С ÷ плюс 120°С. Розроблені літієві джерела струму мають більш широкий інтервал робочих температур в порівнянні з Unitech Energy System Limited, де інтервал робочих температур: мінус 10°С ÷ плюс 60°С.
  • Термін зберігання без суттєвого саморозряду в 10 разів більший порівняно з існуючими літій-іонними акумуляторами. Тому, що в розробленому літієвому джерелу струму анод на основі графіту замінений на анод на основі літію і його сплавів.
  • Термічна стабільність полімерного електроліту досягає плюс 250°С. Розроблені методи синтезу та композиції з сольватними іонними рідинами не мають аналогів в Україні та за кордоном.
UA EN